Кадровий склад закладу освіти


 

№ п/п

ПІБ

Посада

Пед.

стаж

Категорія

звання

1

Аксіньїна Світлана Богданівна

Вчитель рос.мови та літератури 

34

І

2

Алексєєва Ганна Вікторівна

Вчитель математики

35

І

3

Артемчук Валентина Валентинівна

Вчитель початкових класів 

36

І

4

Бабкова Людмила Олексіївна

Вчитель початкових класів 

35

Вища, «старший вчитель»

5

Посохова Ольга Василівна

Асистент вчителя 34

Спец.

6

Бєлодєд Лілія Вікторівна

Вчитель укр. м. та літератури

14

ІІ

7

Ветчинкіна  Олеся Степанівна

Вчитель трудового навчання

5

Спец.

8

Бєргіна Юлія Сергіївна

Вчитель англійської мови

3

ІІ

9

Головченко Андрій Сергійович

Вчитель хімії 

0

Спец.

10

Вдович Ольга Миколаївна

Вчитель музики,кер.гуртка

41

Вища «вчитель методист»

11

Геращенко Неля Миколаївна

Вчитель початкових класів 

34

Спец. «старший вчитель»

12

Дяченко Олена Олексіївна

Вчитель  основ здоров'я.

46

Вища

13

Дурнева Ірина Василівна

Вчитель початкових класів 

25

І

14

Левенець Андрій Васильович 

Вчитель інформатики 

20

Спец.

15

Жукова Оксана Сергіївна

Вчитель початкових класів

8

Спец.

16

Загоруйко Микола Іванович

Вчитель фізичної культури ,керівник гуртка

51

І

17

Зарайська Маргарита Анатоліївна

Вчитель початкових класів 

35

Вища «старший вчитель»

18

Золотарьова Марина Миколаївна

Вчитель початкових класів 

30

І

19

Капрар Євгенія Євгенівна

Педагог - огранізатор 

0

Спец.

20

Іваницька Лариса Петрівна

Вчитель російської мови та літератури

35

І

21

Істоміна Світлана Юріївна

Вчитель фізики

26

І

22

КІзенко Світлана Олександрівна

Вчитель початкових класів 

23

Вища «старший вчитель»

23

Куриленко Любов Іванівна

Завідуюча бібліотекою

26

І

24

Кирилюк Любов Олексіївна

Вчитель математики

39

І

25

Коржак Алла Петрівна

Вчитель історії

41

Вища

26

Лавренко Світлана Миколаївна

Заступник директора . з НВР, вчитель укр..м.

38

Вища «старший вчитель»

27

Лапенкова Оксана Валеріївна

Заступник директора . з ВР, вчитель укр.м.

29

Вища «вчитель - методист »

28

Ломакін Сергій Олександрович

Вчитель трудового навчання

14

І

29

Лопата Ірина Анатоліївна

Заступник директора. з НВР, вчитель поч.кл.

42

Вища «вчитель методист»

30

Лєтягіна Ліліана Іванівна

Вчитель російської мови та літератури.

50

І

31

Лапенкова Анастасія Сергіївна

Вчитель української мови та літератури

9

ІІ

32

Лимаренко Людмила Миколаївна

вихователь ГПД

6

Спец.

33

Мельникова Олена Олександрівна

Вчитель інформатики

25

І

34

Митрофанова Наталія Михайлівна

Вчитель початкових класів 

17

І

35

Матлін Євген Володимирович

Вчитель фізичної культури ,кер.гуртка

13

І

36

Майська Олена Вікторівна

Дефектолог

8

ІІ

37

Капранова Олександра Олегівна

Асистент вчителя

3

Спец.

38

Онопка Інна Євгенівна

Вчитель логопед

16

І

39

Парасюк Катерина Миколаївна

Вчитель фанцузької  мови

7

ІІ

40

Потатуєва Людмила Анатоліївна

Вчитель початкових класів 

37

І

41

Персидська Надія Валентинівна

Вчитель початкових класів

22

І

42

Савкова Юлія Вікторівна

Вчитель початкових класів 

17

Вища

43

Свиридова Аліна Миколаївна

Вчитель англійської мови.,зар.літ.

7

ІІ

44

Севастьянова Олена Володимирівна

Вчитель біології

35

І

45

Соловйова Олена Сергіївна

Вчитель английської  мови

17

ІІ

46

Солодка Вікторія Валеріївна

Вчитель английської  мови

20

І

47

Стрилець Тетяна Володимирівна 

Соціальний педагог

0

Спец.

48

Стрельцова Людмила Іванівна

Директор, вчитель географії

41

Вища, «Вчитель методист»

49

Тарасова Ольга Павлівна

Вчитель географії

36

Вища

50

Таргонська Валентина Савелівна

Вчитель історії

51

І

51

Ткаченко Лариса Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

26

І

52

Тюпаченко Олена Олександрівна

Вчитель початкових класів 

31

Вища «старший вчитель»

53

Уставицька Лариса Володимирівна

 Асистент вчителя

17

Спец.

54

Філатова Любов Миколаївна

Вчитель початковіх класів

39

Спец. «старший вчитель»

55

Федак Ірина Григорівна

Вчитель , керівник гуртка

5

ІІ

56

Чаленко Олена Анатоліївна

Вчитель початковіх класів

27

І

57

Карташева Аделіна Рахімулівна

Асистент вчителя

1

Спец.

58

Шибкова Валерія Ігорівна

Вчитель англійської мови

6

ІІ

59

Шевцова Тетяна  Ігорівна

Вчитель початкових класів

3

Спец.

60

Щеглова Марина Анатоліївна

Вчитель фізичної культури

29

Вища

61

Юрганова Жанна Петрівна

Вчитель початкових класів

37

Вища «вчитель методист»

62

Савенко Людмила Леонідівна

Вчитель української мови та літератури

36

Вища «вчитель методист»

63

Лазарева Ірина Анатоліївна

Бібліотекар

33

ІІ

64

Медик Галина Олександрівна

Вчитель математики

5

Спец.

65

Межеревська Ольга Олексіївна

Практичний психолог

0

Спец.

66

Панкова Лілія Олегівна

Вчитель англійської мови

0

Спец.

67

Шкіря Олег Іванович

Керівник гуртка 

0

Спец.

68

Копиця Галина Євгенівна

Асистент вчителя

14

Спец.

69

Дмитрієв Ігор Ігорович 

Вчители фізичної культури, керівник гуртка

2

Спец

70

Владикіна Діана Олександрівна

Практичний психолог

16

Вища