2020-2021 н. р.

Предмет

Клас

ПІБ учня

Місце

Вчитель

1

Фізика

10 кл. Лазоренко А. 3 Істоміна С.Ю.

2

Фізика

10 кл. Токар Д. 3

Істоміна С.Ю.

3

Географія

9-А

Дураник  Г.

2

Тарасова О.П.

4

Географія

10 кл. Сенатська К. 3 Тарасова О.П.

5

Англ. мова 

11 кл. Урсу К.  3 Свиридова А.М.

6

Інформатика

10 кл. Токар Д. 2 Мельникова О.О.

7

Історія

9-А Дураник Г 1 Таргонська В.С.
8

Історія

11 кл. Ромашина В. 2 Коржак А.П. 

9

Правознавство

11 кл. Ромашина В. 1 Коржак А.П. 

10

Правознавство

9-Б Зейналова В. 3 Коржак А.П. 

11

Математика

10 кл. Токар Д. 3 Алєксєєва Г. В.


Клас

ПІБ учня

Місце

Керівник проекту

1

11 кл. Ромашина В. 3 Іваницький В. Р.

 

Клас

ПІБ учня

Місце

Вчитель

1

3-А Альохін Артем 1 Савкова Ю.В.

 

Клас

ПІБ учня

Місце

Вчитель

1

7-А Очиченко Маргарита 3 Бєлодєд Л. В.

 

Вітаємо переможців міських олімпіад та міжнародних конкурсів

2019-2020 н. р.

 

Предмет

Клас

ПІБ учня

Місце

Вчитель

1

Фізика

7-А Брагіна К. 3 Істоміна С.Ю.

2

Фізика

9-А Токар Д. 2

Істоміна С.Ю.

3

Фізика

9-А

Лазоренко А.

3

Істоміна С.Ю.

4

Географія

10 кл

Лавська В.

2

Тарасова О.П.

5

Географія

11 кл Шнайдер В. 3 Тарасова О.П.

6

Техн. праця

10 кл Рудник Д. 2 Ломакін С.О.

7

Інформатика

9-А Токар Д. 1 Мельникова О.О.

8

Інф. технол.

11 кл Тагієв М. 3 Мельникова О.О.

9

Біологія

8-А Дураник Г 2 Севастьянова О.В.

10

Правознавство

10 кл Ромашина В. 1 Коржак А.П. 

11

Математика

7-А Шаповалов Я. 3 Кирилюк Л.О.

12

Математика

10 кл Лавська В. 3 Кирилюк Л.О.

 

 

Клас

ПІБ учня

Місце

Вчитель

1

7-А Лисенко К. 1 Лапенкова А.С.

 

Вітаємо переможців міських олімпіад та міжнародних конкурсів

2018-2019 н. р.

 

Предмет

Клас

ПІБ учня

Місце

Вчитель

1

Укр. мова

9-А

Ромашина В.

3

Ткаченко Л.М.

2

Англ. мова

10 кл.

Духан Я.

3

Свиридова А.М.

3

Франц. мова

9-Б

Лавська В.

3

Поросюк К.М.

4

Фізика

8-А

Токар Д.

3

Істоміна С.Ю.

5

Фізика

8-А

Лазоренко А.

3

Істоміна С.Ю.

6

Хімія

7-А

Дураник Г.

3

Зінченко Н.В.

7

Правознавство

9-А

Ромашина В.

1

Коржак А.П.

8

Економіка

11 кл.

Купін В

3

Дяченко О.О.

Математика 

 6-А

 Шаповалов Я.

Кирилюк Л.О.

10 

Математика 

 9-Б

 Лавська В.

3

Кирилюк Л.О.

11

Інформаційні технології

10 кл.

Тагієв М.

3

Мельникова О.О.

12

Російська мова

9-Б

 Лавська В.

2

Іваницька Л.П.м

Вітаємо переможців міських олімпіад та міжнародних конкурсів

2017-2018 н. р.

  

 

  

 Вітаємо переможців міських олімпіад 2016-2017 н. р. (ІІ етап)