Пробне ЗНО-2019

Реєстрація з 8 січня до 31 січня

Шановні учні 10-11-х класів!

З 08 січня 2019 року розпочалася  реєстрація осіб, які бажають взяти участь  у пробному ЗНО. Реєстрація триватиме до 31 січня 2019 року.

У пробному тестуванні можуть взяти участь випускники 11-х класів та  учні 10-х класів.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна  самостійно  на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням http://test.dn.ua/. Програма реєстрації зручна та адаптована під мобільні пристрої.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест  тільки з одного навчального предмета:

• 16 березня  - з української мови і літератури;
  • 23  березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання матимуть  можливість:

• ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • оцінити власний ступінь готовності до проходження державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Один предмет пробного ЗНО  коштує 139 грн. Оплату необхідно здійснити протягом 7 днів після реєстрації в он-лайн режимі через Приват 24 або у будь-якому відділенні банку.  Квитанцію про оплату треба  роздрукувати з персональної сторінки учасника. Квитанцію необхідно зберігати.  Останній день прийому платежів – 07 лютого 2019 року. Кошти, перераховані пізніше, зараховуватися не будуть.

Через 10 робочих днів після здійснення оплати учасник отримає від ДРЦОЯО  в особистому електронному кабінеті повідомлення про отримання електронної заяви та зарахування платежу (статус заяви «Оплачена» є підтвердженням фактичної реєстрації).

У разі неучасті у пробному ЗНО кошти не повертаються. Учасник матиме право протягом 3-х робочих днів отримати тестовий зошит у пункті пробного тестування, адреса якого буде вказана у запрошенні-перепустці.

Запрошення-перепустки будуть розміщені на інформаційних сторінках до 25 лютого 2019 року (запрошення-перепустку необхідно роздрукувати самостійно).

Кожен учасник пробного ЗНО матиме змогу  отримати власні результати. Для цього необхідно ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», що розміщений на сайті ДРЦОЯО (http://test.dn.ua/):

• з 16.03.2019 до 18.03.2019 – з української мови та літератури;
  • з 23.03.2019 до 25.03.2019 – з інших предметів.

Допуск в ППТ буде здійснюватися  у день проведення тестування з 10.15 до 10.45 за наявності таких документів:

• оригінал паспорта (або свідоцтва про народження);
  • запрошення-перепустка.

Ті учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання, які сплатили кошти за послугу, матимуть можливість пройти он-лайн тестування. Для цього необхідно перейти за посиланням webtest.test.dn.ua та ввести  персональний код та пароль доступу до особистого кабінету учасника ПЗНО, які  отримали при реєстрації на пробне ЗНО. Oн-лайн  тестування можна проходити багато разів. Доступ до он-лайн  тестування надається учаснику пробного ЗНО не раніше 10 днів після сплати коштів за послугу пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Джерела інформації щодо ЗНО 2019

• Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua
  • Сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти http://www.test.dn.ua

Электронные адреса высших учебных заведений Луганской области

перемещённых из зоны АТО

Донбасский государственный технический университет   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  или  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Внимание! Есть отличия в регистрации учеников из зоны АТО.

Алгоритм действий по регистрации на ЗНО 2018 скачать

В первую очередь:

- определитесь с выбором учебного заведения (в котором хотите обучаться), справочник вузов Украины перейти

- перечнем предметов (не более 4), которые выберете на ЗНО;

- ознакомьтесь с информацией:

•   Нормативные документы  перейти
  •   Календарь проведения ЗНО 2018 перейти
  •   Информационная система "Конкурс" (вступительные компании прошлых лет)  перейти
  •   Тесты ЗНО онлайн перейти
  •   Подготовьте:
  • - 2 цветные фотографии 3х4;
  • - ксерокопию паспорта стр.1 и прописку;
  • - для тех у кого нет паспорта: ксерокопию свидетельства о рождении и паспорта одного из родителей (опекунов) стр.1 и прописку