Віртуальна екскурсія по школі

Дозвольте я стану вашим гідом. Звуть мене Пилип Пилипович.

Ось ми біля центрального входу. Увійшовши всередину, ми побачимо довгий коридор попереду - це дорога до дитячого крила, де навчаються учні 1-4 класів. Так, є два крила: дитяче і доросле - це дозволяє уникнути конфлікту інтересів і диференціювати учнів за віковими категоріями, об'єднуючи їх за інтересами.

По дорозі до цього крила школи, зліва по курсу, знаходиться світла їдальня, в якій можна ситно пообідати, присівши за один з комфортних столів.

Навпаки їдальнею ви побачите актовий зал, який вже в цьому році виглядає оновленим красенем.

Праворуч від центрального входу знаходиться бібліотека і кабінети адміністрації школи, а зліва - майстерні (столярна, слюсарна) і кабінет обслуговуючої праці.

У школі ви знайдете два спортивні зали, в яких проводяться уроки, змагання та                                                                           олімпіади.

На першому поверсі ви знайдете кабінет хореографії, де відточують свою майстерність майбутні танцюристи і актори.

У комп'ютерному класі ви будите вивчати основи інформатики.

У деяких кабінетах є мультимедійні проектори, які полегшують навчальний процес і підвищують інтерес учнів до навчання.

Якщо раптом хто-небудь відчує себе пригнічено або просто потребуватиме дружню пораду, то наш шкільний психолог завжди готовий прийти до вас на допомогу!

Дякую за увагу! Приходьте до нас!