День Соборності  в нашій школі

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам твою історію творить!

Давайте пригадаємо наше минуле,адже без нього немає майбутнього. Тільки уявіть, що наша мати – Україна була розіп’ята на два  береги. Але 22 січня 1919 року настав святий день, і  наша держава була проголошена Соборною, тобто – єдиною. Було підписано Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. На це вказують слова з Акту: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка!»

Ми всі – українці, тому не маємо права забувати про свято Дня Соборності.

У нашій школі до цього дня готувалися дуже ретельно. 26 січня 2015 року в актовому залі школи відбувся святковий концерт для учнів, вчителів та гостей ЗОШ № 14 по одній з доріг ЛОДГО «Лугарі»,«Дорозі до Батьківщини». У заході брали участь і малеча з початкових класів, і старшокласники, бо всім була близька і зрозуміла тема концерту.

На годину глядачі та учасники концерту немов поринули в атмосферу любові до рідного краю. Спочатку всіх порадували виступом ведучі концерту, виконавши пісню «Україна». Із захопленням глядачі дивилися український танець Аліни Шаповаленко, військовий танок дівчат - шестикласниць і сміялися з  гуморески від дотепника – другокласника.

Україночки школи привітали всіх патріотичними віршами. Фінальну пісню виконували всі учасники концерту, тримаючи в руках жовті та блакитні кульки. Увесь зал аплодував виступаючим, підспівуючи приспів.  На обличчях дітей і дорослих сяяли добрі посмішки!

Свято вдалося на славу!Кожен відчув себе справжнім патріотом. А в серцях  палав вогник надії на те, що у нас на Україні все буде добре!!!

Учасники літературно-музичного гуртка

«Веселка творчості»