Перший дзвоник як символ надії

Україна – це я! Україна – це ти!

Україна – це ми!

Саме під таким гаслом у нашій школі пройшло свято Першого дзвоника у цьому році, адже зараз – саме час згуртуватися навколо єдиної ідеї та спільної мети – зберегти Батьківщину!

Свято відкрила пісня «Україна – це ми!» у виконанні молодих вчителів. А коли лунав Гімн України, на обличчях у кожного учня та гостя читалися сум та надія водночас. Бо  «.. не вмерла України, ні слава, ні воля»!

Продовжили урочисту лінійку першокласники – схвильовані та дуже серйозні, які стали за один день доросліше! Їхні голосочки-дзвіночки викликали добрі усмішки у всіх, хотілося жити і радіти, вірити у щастя!

Випускники передали естафету знань первочкам у вигляді  своєрідного  символу  нашої школі -  «Золотого Ключика знань».

Директор школи Стрельцова та представник виконкому Шальнєв побажали учням наснаги та успіхів у навчанні, батькам – терпіння, але головним побажанням  цього свята було побажання Миру!

Взагалі, цей навчальний рік відрізняється від інших, бо доля кожному з нас підкинула чимало випробувань за літо, тому  ми всі дуже змінилися.  І  атмосфера на святі була іншою. Складалося таке враження, що всі-всі присутні на Першому дзвонику – це єдине ціле, і серце б`ється на всіх одне – велике, добре, щире серце України!

Літературно – музичний гурток «Веселка творчості»