Сузір’я талантів

У нашій школі вчаться дуже багато талановитих дітей, які можуть вразити і акторськими, і вокальними, і хореографічними здібностями!

Правильним є ствердження, що талановита людина – талановита у всьому!

Учениця 10 класу Грищенко Даша – це дійсно здібна у всьому дівчина, яка навчається на «відмінно», танцює у хореографічному колективі, прекрасно тримається на сцені і чудово співає!

Саме тому мова у нашій статті піде про цю зірочку на небосхилі талантів нашої школи.

Даша з раннього дитинства займається танцями, тому граційно рухається на сцені, із задоволенням бере участь у всіх конкурсах і змаганнях – шкільних та міських. Дівчина наділена яскравою зовнішністю та прекрасними душевними якостями – чуйністю, добротою, людяністю. Вона завжди прагне до самовдосконалення і не боїться експериментувати з образами.

Тільки у цьому році вона прийняла участь у таких олімпіадах, конкурсах та концертах:

•  Олімпіада з української мови ( третє місце)
  •  Була активним учасником команди агітбригади та ДЮП
  •  На міському  конкурсі «Театральний Олімп»: казка-мюзікл «Дюймовочка», у якій зіграла головну роль і блискуче впоралася з цим важким завданням
  •  Міський конкурс «Віра. Надія. Любов», де дівчина гідно представила нашу школу
  •  Міський конкурс «Міс Осінь – 2014», що  проходив у БК ім.Леніна, у якому Даша вразила журі своєю природною гармонійністю
  •  Смотр художньої самодіяльності шкіл міста, де Даша буда ведучою тематичної частини

Дівчина встигає і вчитися, і творчо розвиватися. Вона завжди усміхнена і привітна, користується авторитетом серед вчителів та учнів. А дівчата з молодших класів мріють бути схожими на неї. Побажаємо нашій зіроньці ще яскравіше блищати і не розгубити свого сяйва у дорослому житті!!!