Виставка, присвячена 200-річчю від Дня народження Кобзаря

«І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій

Не забудьте пом’янути  незлим  тихим  словом»

Немає жодної дорослої людини чи дитини у нашій державі, яка б не знала ім’я Тараса Григоровича Шевченка. Його життя – це подвиг заради народу України, його творчість – це  джерело натхнення, яке не одне століття напуває людей цілющою лірикою.

У нашій школі 200-річчя від дня народження  українського Генія і Співця народного слова ми відзначали широко і різноманітно згідно одного з напрямів ЛОДГО «Лугарі» - «Дороги до роду».

Була організована  виставка малюнків та сувенірів з приводу ювілею Шевченка. Участь у виставці взяли як учні початкових класів, так і старші школярі.  Кожна робота була зроблена з великою пошаною до України та Кобзаря.

Роботи вражали своєю різноманітністю. У цьому міг переконатися  кожен, хто відвідав виставку.

А на виставці були і  мальовані олівцем та фарбами портрети Тараса Григоровича,і вишиті дбайливими рученятами учнів ілюстрації до творів Кобзаря, і макети хати з подвір’ям, де народився Шевченко,зроблені із природних матеріалів, і багато інших прекрасних речей, які нагадують нам про цього талановитого  автора!

Дивишся на ці маленькі шедеври і розумієш, що наші учні, як і всі учні України, добре обізнані з Шевченковим словом!

Учасники літературно-музичного гуртка «Веселка творчості»