Подарунок мамі

Мама – це найсвятіша та найдорожча у світі людина. Тому саме їй хочеться подарувати на свято 8 Березня найкращий подарунок – щоб довести свою любов та пошану.

Саме тому у нашій школі нещодавно пройшла виставка «Подарунок мамі» за одним з виховних напрямів ЛОДГО «Лугарі» - Дорогою Майстерності.На ній було представлено безліч  сувенірів та подарунків для мам. Кожен сувенір був зроблений дбайливими руками малечі з нашої школи. Активну участь у заході прийняли учні молодших, середніх і старших класів, адже любов до матері – це вічне почуття, яке росте разом  з нами і ніколи не залишає наші серця.

Виставка розмістилася в головному холі школи, тому кожен гість навчального закладу, кожен учень та вчитель могли як слід роздивитися  маленькі шедеври!

Тут і чарівні паперові квіти, і сувеніри з природних матеріалів та солоного тіста, і м які іграшки, і малюнки, і багато інших прекрасних речей. Коли дивишся на цю виставку, одразу згадуєш свою рідну неню, яку так хочеш обійняти і захистити від усіх життєвих негараздів.

Люди, бережіть та любіть своїх матерів!

Учасники літературно-музичного гуртка «Веселка творчості»