Смотр строю та пісні у нашій школі

День Захисника Вітчизни – це свято, яке ми в школі відзначаємо щорічно, влаштовуючи привітання для всієї сильної половини учнівського та педагогічного колективу.

Вже стало доброю традицією проводити Смотр строю та пісні серед учнів середніх та старших класів. Цей захоплюючий захід завжди проходить у спортивному залі школи у рамках реалізації Луганським обласним центром розвитку дитячого руху «Лугарі» одного з виховних направлень центру «Дорога до Батьківщини».

У цьому році конкурс проходив 25.02.2014 у 3 етапи: 5-6, 7-9 та 10-11 класи. Кожен колектив демонстрував вправність та знання військової підготовки, вміння поводитися в строю, співати військові пісні та злагоджено виконувати завдання «військового командира».

Підготовка до конкурсу була дуже ретельною: учні та класні керівники піклувалися про костюми, вчили пісні, репетирували кожного дня так, що після уроків гучний  спів луною котився шкільними коридорами.

Саме завдяки серйозній підготовці кожен класний колектив на урочистій лінійці та під час виступу виглядав як єдина справжня команда однодумців!

Переможці змагань отримали дипломи, а усі інші класи – почесні грамоти за активну участь у святі. Компетентне журі у складі адміністрації школи та вчителів фізичної культури справедливо визначило найкращих.

Задоволеними, радісними, з почуттям виконаного обов’язку повертались учні зі свята, не забуваючи, що головним нашим обов’язком є – захищати Батьківщину!!!