Веселі старти в нашій школі

Фізичне виховання  – це необхідна складова життя кожної людини, яка дарує здоров`я, впевненість у собі та відчуття щастя.

Задача нашої школи – поєднувати приємне з корисним та заохочувати дітей до навчання, до самовдосконалення. Саме з цією метою в школі нещодавно, 21.02.2014p. та 24.02.2014р., були проведені змагання  під позитивною назвою "Веселі старти»!

Кожен з учасників відчув дух змагань, прагнення перемогти та стати кращим. Звичайно, визначити кращих допомогли члени компетентного журі.

Переможці були нагороджені почесними грамотами і гучними оплесками глядачів та вболівальників. І хоча формально переможці були визначені згідно з оцінками експертної комісії, ми вважаємо, що переміг кожен, хто брав участь у «Веселих стартах». Адже учасники перемогли власний страх, невпевненість та лінь – тобто, перемогли себе!

Всі учні та глядачі були задоволені різноманітними рухливими іграми та  конкурсами, а вчителі фізичної культури, дивлячись на своїх вихованців, відчували гордість за дітей.

Отже, конкурс видався на славу! І ми з нетерпінням будемо чекати на нові змагання і ретельно готуватися до них!!!

Учасники літературно-музичного гуртка «Веселка творчості»