Психологія – незвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людям пізнати себе, долати труднощі, вирішувати проблеми і радіти кожній хвилині життя.

Стало доброю традицією проведення предметних тижнів у школі, мета яких – поглиблення знання учнів, зацікавлення у вивченні навчальних предметів, сприяння розвитку здібностей, інтересів кожної дитини.

Тиждень психології також зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов'язаний увесь навчальний процес.

З 25 лютого у школі проходив Тиждень психології

в якому активно приймали участь як учні, так і вчителі.
25 лютого 5-11 класи прийняли участь в  конкурсі стіннівок "ОднокласникиUA"
27 лютого пройшла виставки стіннівок "Життя зі знаком +, життя зі знаком -" та "Школа в житті,життя у школі"

28 лютого було проведене тренінгове заняття з учнями 11 класу. "Увага! Попереду ЗНО. Техніки стабілізації і зняття психо-емоційного навантаження".

28 лютого для учнів 2-б класу практичний психолог провів тренінгове заняття на зближення та дружбу з елементами арт та казкотерапії.

28 лютого відбулося тренінгове заняття для вчителів з профілактики професійного вигорання.

1 березня для учнів 2-4 класів була проведена акція "Дерево бажань". На яке діти кріпили свої мрії.