Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує, а сумними – коли діти зазнають страждань, принижень. На жаль, ми живемо у світі, де існує таке негативне явище, як насилля. 13 лютого 2019 р. в  школі розпочато новий етап правопросвітницької кампанії  «Стоп БУЛІНГ!». У всіх   класах проведений урок "Стоп БУЛІНГ!". Його метою  було сформувати уявлення учнів про проблему цькування й жорстокості, про їх наслідки, обговорити питання, як захиститися від будь-якого цькування, виховати  вміння попереджувати  жорстоке поводження з людьми. Кожна дитина отримала буклет «Зупинимо булінг разом!». Сподіваємося, що у кожного в  житті ніколи не буде насилля, а також, що більшість  ніколи не буде його застосовувати по відношенню до інших людей, бо це - ганебно і жорстоко.

Люби ближнього, як самого себе і тоді все у твоєму житті буде ДОБРЕ!