Природа – Чарівниця

Осінь! Скільки теплих і сонячних ноток у цьому слові! Скільки щасливих посмішок дітей, які насолоджуються щедрими дарами золотокосої красуні – достиглими яблуками, синіми та блискучо-білими  перлинами винограду, соковитими кавунами та динями! Скільки приємної втоми сховалося у натруджених руках хліборобів, які повертаються з поля після збирання врожаю! Скільки трепетної краси в осінньому лісі, що ділиться своїм багатством зі світом перед глибоким зимовим сном!

Саме цієї чудової трепетної пори ми у школі  влаштували виставку виробів із природного матеріалу під назвою «Природа – Чарівниця» у напрямку «Дорога майстерності». Конкурс проходить у рамках одного з дев'яти виховних напрямків Луганської обласної дитячої громадської організації «Лугарі» - «Дорога до майстерності».

Всі діти підійшли відповідально до її проведення. Вечорами маленькі школярі разом з батьками втілювали у життя власні творчі задуми: робили чоловічків із жолудів та кавунів, хатинки із соломи, квіти  із осінніх листочків та гербарію…

А в день проведення виставки старшокласники повитягали столи у хол  школи. І тут почалося…

Діти разом із вчителями та батьками обережно розміщали на столах свої осінні імпровізації, педагог-організатор фотографував вироби та авторів робіт, питаючи, як їм вдалося зробити таку красу. Діти в один голос відповідали , що їм сподобалося брати участь у такій виставці та робити гарні речі своїми руками.

А на великій перерві учні обліпили задекоровані столи, наче маленькі бджілки. Кожен щось питав у автора тієї чи іншої роботи, ділився позитивними емоціями та власними враженнями.

Зараз у школі так само проходить ця виставка, експонати – у холі школи. І коли батьки приходять забирати свою малечу зі школи, то

обов’язково зупиняються біля виставки, посміхаються.

А якщо ми свою виставкою підняли настрій бодай одній людині – то можна сміливо сказати, що влаштували таку осінню фантазію недарма!

То ж давайте і далі ділитися сонячним настроєм та посмішками!