Вкотре високий дух патріотизму проявили учні та вчителі  школи.  Приводом для цього став День Соборності України. Було проведено урочисту лінійку «Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг».

Із інформаційно-літературної виставки в бібліотеці школи «Слава Україні, незалежній, соборній державі» діти могли дізнатися про історичні факти та переглянути літературу про становлення єдиної держави України.

Свою любов до рідної країни проявили учні 1-7 класів у своїх малюнках «Україна – єдина країна». Для учнів 8-11 класів відбулася науково-практична конференція «День Соборності України в контексті історичного досвіду та сьогодення».

Всі заходи були спрямовані на те, щоб ще раз переконатися, що в якому б куточку країни ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, наші серця об’єднані любов`ю до України.