Чудовий світ орігамі

Початок навчального рокуце завжди багато виставок, конкурсів, творчих звітів. Веселковий настрій панує у стінах школи. І здається, навіть шкільні вікна посміхаються до тебе привітно і ласкаво, запрошуючи відчинити двері і опинитися у незвичайному світі, де формуються дитячі душі.

А веселка настрою грала різними барвами! Спочатку пройшов конкурс «Природачарівниця»,  який блищав червоними, зеленими та золотими фарбами осені. І вже нова цікава виставка – «Чудовий світ орігамі» у тому ж напрямку «Дорога майстерності».

Техніка орігамі вже добре знайома сучасним дітям і є однією з найпопулярніших видів творчості, особливосеред дівчат 5-9 класів. Тому виставка мала велику популярність. Протягом навчального року ми плануємо провести не одну виставку виробів із паперу.

Паперові лебеді з добрими очима, веселі клоуни з капелюхами, чудові горщечки з квітами та багато інших цікавих експонатів чекали  школярів на цій виставці.

Усі експонати досі знаходяться у холі школи, щоб усяка дитина та дорослі змогли подивитися на цю красу і здивуватися майстерності наших учнів!

Веселкова гама позитивних емоцій грає та переливається різними барвами. Ми всі будемо намагатися підтримувати яскравість цих кольорових емоцій якомога довше!

І знаємо, що в нас це вийде, бо всі миучні та вчителі школиодна  велика  сім`я!!!