Підвищення освітнього рівня і якості володіння англійською мовою, розвиток творчої активності учнів, підвищення інтересу до мови, розвиток загального кругозору, підвищення культурного рівня – мета проведення тижня англійської мови у школі. Тиждень іноземної мови показує, що інтерес до вивчення англійської мови учнями нашої школи не знижується. Всі класи із задоволенням беруть участь у заходах. Предметний тиждень має велике загальноосвітнє,виховне та розвиваюче значення. Він не тільки поглиблює й розширює культурологічний кругозір школярів, але й сприяє розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків і, як наслідок ,підвищує мотивацію до вивчення мови і культури іншої країни.

Тиждень англійської мови в Лисичанській ЗОШ № 14 проходив з 22 по 26 жовтня 2018 року. Програма тижня була насиченою і різноманітною. Головним принципом проведення тижня було залучення учнів усіх класів і паралелей, незалежно від рівня знань іноземної мови, пропонуючи їм посильні завдання.

Розпочався тиждень з конкурсу малюнків  для учнів 5-6 класів. Темою для малюнків було запропоновано «Я у світі англійської мови». Учні із задоволенням прийняли  участь у конкурсі!

Для учнів 7-11 класів  було запропоновано  розробити стіннівку за темою «Важливість вивчення англійської мови ». Стіннівки були представлені біля кабінету англійської мови на третьому поверсі  для перегляду учнями школи.

23 жовтня для учнів 5-6 класів був проведений конкурс – вікторина найкращих знавців англійської мови.

5 класи

І місце -  5А

ІІ місце – 5В

ІІІ місце – 5Б

6 класи

І місце -  6А

ІІ місце – 6В

ІІІ місце – 6Б

24 жовтня  учні 7,8,9,10 класів  та вчителя провели  літературні читання «Poetry Club». Учні із великим задоволенням  презентували улюблені вірші відомих англомовних письменників. Зіркою  серед улюблених письменників став Вільям Шекспір у виконанні сонетів  Ромашиною Валерією та монолог із трагедії «Гамлет» Духан Яни. Також звучали вірші Роберта Бернса та Оскара Уайлда, улюблені жартівливі вірші  та навіть пісні!

25.10 серед учнів 8-11 класів біло проведено перший етап шкільних олімпіад з англійської мови. Вчителі визначились з учнями, котрі будуть захищати  гідність школи на міському турі олімпіад.

Наприкінці тижня біли  підведені підсумки за участю класів у проведенні  тижня англійської мови Всім дітям була надана можливість розділити радість успіху, самим брати участь у заходах, або підтримувати своїх однокласників.