02 жовтня 2018 року відбулися вибори лідера шкільної родини «Наш дім».

Серед кандидатів було вісім  учнів нашої школи: Іванова Олена,9в клас, Ромашина Валерія 9а  клас, Катуніна Дар'я, 8б клас, Токар Данило, 8а клас, Лавська Валерія,9б клас, Гріцаєв Владислав,9б клас, Трушков Тімур,7а клас та Расулова Ельміра,10 клас. На основі кращих шкільних традицій кандидати в шкільні президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді лідера школи.

Два тижні  передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування лідером
школи стала Расулова Ельміра.

У Ельміри багато планів на майбутнє, а саме:

- підвищити рейтинг школи в місті;

- активізувати спортивно – розважальні змагання як серед учнів, так і серед вчителів;

- влаштовувати концертні програми та дискотеки на свята;

- озеленити школу, подвір’я та
класи;

- активно залучати учнів та батьків до модернізації шкільної життєдіяльності.

Ми бажаємо новообраному лідеру Ткачуку  наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді.

Ми всі очікуємо приємних нових змін в нашій школі.