В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» у школі було проведенено низку заходів ,а саме: Анкетування старшокласників з проблеми насильства у суспільстві «Моє життя у сім’ї та школі», виховні години: « Що ми розумієм під насильством»; «Сексуальне рабство та торгівля людьми на початку ХХІ століття»; «Захисти себе та близьких»; «Скривджені діти або що таке зловживання щодо дітей». Учні школи  взяли участь у конкурсі малюнків «Моє право на життя».  Метою проведення конкурсу малюнків є привернення уваги суспільства до прав дитини, виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей, популяризація загальнолюдських цінностей, виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення, розвиток творчого потенціалу дітей, виявлення та підтримка талановитих дітей.