Міжнародний День миру був заснований у 1981 році Організацією Об’єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру. ООН використовує святкування Дня Миру для привернення уваги до своєї різносторонньої  роботи на підтримку миру і для того, щоб спонукати людей на всій планеті до осмислення проблеми миру.

Учні 1-11 класів взяли участь у конкурсі малюнка  на тему «Мирне дитинство». З ранку була проведена в кожному класі виховна година на тему "Ми за мир!". Також учні нашої школи взяли участь у міській виставці малюнків присвячених святу мира!