1 червня, на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбулася концертно-розважальна програма, присвячена Міжнародному дню захисту дітей.

Творчі колективи приготували для глядачів святкову різноманітну програму. Багато цікавих, артистичних танцювальних та вокальних номерів. А грайливі, яскраві пірати, що прийшли на свято із сундуком скарбів, доповнили атмосферу свята цікавими іграми. Зокрема, діти із задоволенням малювали на асфальті та отримували за це маленькі сувеніри.

Головний спеціаліст відділу освіти Людмила Бондаренко привітала дітвору зі святом та побажала цікавих, насичених літніх канікул. Також, за підсумками року, Людмила Володимирівна вручила грамоти найбільшактивним шкільним дитячим організаціям.

У фіналі свята всіх дітлахів пригостили морозивом від імені депутатів міської від фракції «Опозиційний блок».