Пасхальний благодійний ярмарок

13 квітня, в Чистий четвер, Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю запросив усіх бажаючих завітати на благодійний пасхальний ярмарок.

Основний акцент було зроблено на збір коштів на придбання медичного обладнання для дітей з вадами зору та збереження національних традицій.

До участі у пасхальному ярмарку були запрошені загальноосвітні школи міста, які на своєму святково оформленому торгівельному майданчику, у найкращих народних традиціях продемонстрували підготовку до великодніх свят, представили для продажу продуктові набори в кошиках до святкового пасхального столу, духмяні паски, різнобарвні писанки та крашанки, безліч сувенірів, святковий інтер’єрний декор до Великодня. У кожного присутнього на святі була чудова нагода потрапити на справжній Вернісаж писанок. Бажаючих чекав захоплюючий майстер-клас по виготовленню «Диво-яйця». Веселого настрою, звичайно ж, додали ігри, змагання, аукціон, пісні, танці.

У номінації «Найкращий торгівельний майданчик»:

ІІ місце – ЗОШ № 14.