2 березня, на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Гострою проблемою у суспільстві є таке явище як насильство та жорстоке поводження з дітьми. Однією з форм насильства є «кібербулінг», що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Цій темі було присвячене наступне питання порядку денного засідання ради. Вчитель історії та правознавства Алла Коржак спільно з практичним психологом Оленою Шипіловою підготували засідання «круглого столу» за темою «Кібербулінг — чим він небезпечний і як йому протистояти». У засіданні взяли участь десятикласники, які активно виконували завдання, відповідали на запитання, приміряли на себе різні амплуа у рольових іграх.