Засідання обласної творчої групи

01 грудня 2016 року в школі пройшло засідання обласної творчої групи початкових класів «Комунікативно-діяльнісний підхід на уроках української мови в початковій школі». Засідання стало  доброю нагодою для обміну досвідом педагогів.

Теоретичну частину семінару було розпочато доповіддю на тему «Комунікативно-діяльнісний підхід на уроках української мови»,яку презентувала  вчитель початкових класів  ЗОШ І-ІІІ ст. №14 О.О.Тюпаченко.

В ході практичної частини засідання присутні мали можливість відвідати майстер-клас «Методичний портфель» (С.О.Кізенко, вчитель початкових класів), переглянути презентацію проектної роботи «Крилаті слова» (Ж.П. Юрганова, вчитель початкових класів), презентацію роботи дефектолога О.В.Майської «Комунікативна основа вивчення української мови в першому класі з інклюзивною формою навчання: командний метод» та майстер-клас «Використання ІКТ на уроках української мови» (Н.М.Митрофанова,вчитель початкових класів). Усі виступи педагогів передбачали виконання різноманітних завдань практичного характеру,що сприяло залученню присутніх вчителів до активної,цікавої,творчої роботи.

Підводячи підсумки проведення засідання творчої групи, учасники високо оцінили творчий нестандартний підхід педагогічного колективу до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи з даної теми.