9 листопада 2016 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 проведено І (шкільний)етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому прийняли участь учні  3-11 класів. Педагоги перевірили  роботи та визначили переможців конкурсу, які приймуть участь у ІІ міському етапі.

Для учнів 3-4 класів у актовій залі проведено захід на тему : «Петро Яцик – великий меценат» з використанням ІКТ.У підготовці  заходу прийняли участь   вчителі початкових класів.

Учні 6-11 класів (у кількості 59)   та   16  педагогів приймали участь у написанні радіодиктанту національної єдності.

Класні керівники  3- 11 класів  провели виховні години на тему : «День української мови та писемності».

У 5-Г класі класний керівник -  Бєлодєд Лілія Вікторівна, провела виховну годину на тему: «Як парость виноградної лози,  плекайте мову»

Проведено конкурс малюнків на тему: «Мова  - наш засіб самовираження»

Випущено стінну  газету.