1 вересня

Після чудових літніх канікул школа радісно відчинила двері для своїх учнів. Немов по чарівних сходах, ми щороку переходимо з класу в клас, дорогою отримуючи нові знання, вміння, навички, а головне - дружбу. Адже шкільні друзі - найвірніші і найнадійніші в житті!
         А сьогодні на найнижчому щаблі цих чарівних сходів стоять найменші учні нашої школи - це наші першокласники: 1-а клас та класний керівник Мітрофанова Наталія Михайлівна; 1-б клас та класний керівник Тюпаченко Олена Олександрівна; 1-в клас та класний керівник Чаленко Олена Анатоліївна 1-г клас та класний керівник Горбо Оксана Сергіївна. І в цей день для малюків пролунає перший і найголовніший у їхньому житті дзвоник і почнеться цікава, захоплююча і відповідальна шкільна пора, наповнена радістю, відкриттями, новими знаннями.
         Для наших учнів випускних класів сьогодні, так само, як і для першокласників, дуже хвилюючий день, адже вони виходять на фінішну пряму. Сьогодні у вас починається останній шкільний рік.
         Право сповістити про початок нового навчального року надається:
першокласниці Круміній Дар’ї та випускнику Ковинєву Іллі.
                            Пролунав дзвінок веселий,
                            Нам до школи вже пора!