ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Саме цими словами Україна проводжала в останню путсвоїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого "справедивість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.

Історія України мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Нині знову прийшов цей час - час вибору між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією.

На Майдані пліч-о-пліч стали українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси.
Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
     Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Для України це найголовніша, найпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв.

У школі пройшли такі заходи:

Виховний захід «Герої не вмирають!», 9-11 класи, педагогічний колектив, військові -19.02.2016р.;

Мітинг – реквієм «Пам'ять про загиблих на Майдані», 5-8 класи-16.02.2016р;

Випуск стіннівки «Герої не вмирають!»

Виховна година «Пам’яті трагічних днів» (для учнів 1-4 класів)-16.02.2016р.;

Відео огляд фільму «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила»;(5-11кл.)

Перегляд видеоролика «Вічна пам’ять полеглим…» (5-11кл.).