Учні Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14  разом з вчителями провели різдвяні канікули на Яворівщині.

Ми поринули у чарівний світ, створений уявою й фантазіями багатьох поколінь наших предків, вивчали традиції святкування Різдва, збирали колядки, брали участь у вертепах.
5 січня 2016 р. нас очікувала незабутня поїздка на Грушівську митницю, де ми стали учасниками урочистої події - передачі Вифлеємського Вогню Миру з Польщі на Яворівщину. Представники влади з Польщі вручили різдвяні подарунки нашим дітям, а десятеро священиків різних конфесій благословили дітей  та їхні родини на мирне щасливе життя.

Неабияке враження на нас  справили  катання на ковзанах на Льодовій арені у м. Новояворівську.   Святу вечерю та Різдво діти провели  у родинах, які їх сердечно та щиро прийняли у своїх оселях.

Ми були вражені щирістю і добротою людей, які нас  приймали.

Хочеться  висловити щиру вдячність  волонтерам з м. Новояворівська  та м. Лисичанська,  Яворівській РДА та відділу освіти, родинам, педагогам, які супроводжували нас,  за гостинність та доброзичливість.

Щиро Дякуємо!!!