01.12.2015р. по 31.12.2015р. Місячник оборонно-масової роботи «Дорогою героїв»

З метою підвищення престижу військової служби, як виду  державної служби, культивування ставлення до солдата як до державного службовця; усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю,  сприяння набуттю дітьми та учнівською молоддю  патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення у школі в грудні проводиться місячник оборонно-масової роботи «Дорогою героїв».

У рамках цього місячника в школі було проведено «Лицарський турнір» серед 3-4 класів,

5-6 класі,7-8 класів та 9-11кл.

Від кожного класу у конкурсі брали участь 3 учні, які продемонстрували свою кмітливість, винахідливість.

Також у школі триває акція «Подарунок солдату». До дня Збройних Сил України було зібрано подарунки і було передано військовослужбовцям.