ТИЖДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

У п'ятницю, 4 грудня, в рамках тижня збройних сил України, у школі відбулася зустріч з воїнами Збройних Сил України. У рамках зустрічі було проведено  смотр строю та пісні серед учнів 5-11 класів. Також учні з 7 – 9 класів підготували інформаційні хвилинки.

Учні школи відвідали 80-ту окрему аеромобільну бригаду ВДВ Збройних Сил України, де нас чекала тепла, привітна зустріч. Була проведена екскурсія, виставка озброєння, учні подарували воїнам фрукти, для того, щоб вони були сильними та здоровими. Кожен з учнів отримав солодкий подарунок та купу позитивних вражень.

Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі свої джерел, але захистити сама себе не може. Отже, хлопці мають рости мужніми, сильними, надійними і завжди бути опорою своєї родини, народу, і Батьківщини.

Українські збройні сили покликані сьогодні охороняти кордон України спокій нашого народу. Захищати рідну землю – почесний обов’язок наших юнаків.