Матеріальне та технічне забезпечення

закладу освіти

Навчальний заклад було введено в експлуатацію у 1990 році. Споруда  має три поверхи, окремі блоки для навчання учнів початкової  школи і учнів  5 - 11 класів. Між  цими блоками розташовані два великих спортивних зали, сучасна актова зала на 250 посадочних міст, шкільна їдальня, яка має всі необхідні приміщення для зберігання продуктів і їх приготування,   придбане оновлене обладнання на кухню, є бойлер для нагріву води, у залі їдальні оновлені столи для прийому їжі, придбані нові стільці, їдальня розрахована на 320 посадочних міст.

На першому поверсі школи розташована хореографічна зала, бібліотека, медичний кабінет, обладнаний всім необхідним згідно до вимог, два кабінети для роботи психологічної служби, окремий блок для занять технічною та обслуговуючою працею, кімната для роботи дитячої організації, методичний кабінет школи, три кабінети для заступників директора школи, приймальня і кабінет директора школи.

Для перебування учнів у школі створено санітарно-гігієнічні умови. Працюють 4 санвузли для учнів: два для старшої школи, 2 для початкових класів, які капітально відремонтовані і мають сучасний естетичний вигляд і 2 санвузли для вчителів (окремо для жінок і чоловіків).    Класні кімнати мають гарне естетичне оформлення.

 Школа має 2 сучасних кабінети інформатики, в яких розміщено 19 комп’ютерів. 

 Площа земельної ділянки складає 2,4 га на якій розташоване футбольне поле, бігові доріжки, нестандартне обладнання.

 Школа працює за кабінетною системою.

Заклад нараховує 36 навчальних приміщень, серед яких , 15 кабінетів початкових класів, кабінет біології – 1 , кабінет хімії – 1 , кабінет фізики – 1 , кабінет інформатики – 2 , спортивна зала – 2 , навчальні майстерні з обробки металу і деревини – 2 , майстерня для обслуговуючих видів праці – 1 , кабінет хореографії – 1 , кабінет для інклюзивної освіти.

 Спортивну залу школи обладнано типовим та нестандартним обладнанням, що дає змогу якісно виконувати програму з фізичного виховання.

 Школа підключена до мережі Інтернет.

У школі є бібліотека загальною площею 60 м2, в наявності є стелажі, виставки для книг, ящики для каталогів. Підручники знаходяться окремо, у книгосховищі площею 80 м2..